UA

Регіональному відділенню OTP Bank у м. Кіровограді виповнився один рік

Рік тому 24 жовтня відбулася офіційна церемонія відкриття регіонального відділення OTP Bank у місті Кіровограді.

Відділення успішно виконує завдання, що стоять перед ним, і демонструє відмінну динаміку росту фінансових показників: наразі сукупний кредитний портфель перевищує 74 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 39,6 млн. грн., а суб'єктам малого та середнього бізнесу -  18,8 млн. грн., корпоративним клієнтам 16,5 млн. грн. Загальний депозитний портфель цієї установи дорівнює 6,7 млн. грн. Відділення обслуговує понад 800 клієнтів.

На базі цієї установи у вересні поточного року відкрито відділення у місті Олександрія.

Щиро вітаємо колектив відділення з його першими перемогами і першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація