UA

OTP Bank став переможцем національної кампанії «Олімпійський рух Visa»

OTP Bank став переможцем національної кампанії «Олімпійський рух Visa», яка проходила в квітні травні цього року, в номінації «Кращий абсолютний приріст торгових оборотів по картках Visa за період акції».

Нагадуємо, що з 1 квітня по 31 травня 2008 року власники карток Visa, розраховуючись за покупки в торговельно-сервісній мережі на суму понад 50 гривень, автоматично ставали учасниками розіграшу головного призу — поїздки на Олімпійські ігри до Пекіну.

За період акції держателями карток Visa OTP Bank було здійснено понад 132 тисячі операцій в торговельно- сервісній мережі на суму понад 50 мільйонів гривень.

Всього за період із січня по вересень 2008 року за допомогою карток Visa OTP Bank було здійснено понад 521 тисячу операцій в торговельно-сервісній мережі та понад 649 тисяч операцій по зняттю готівки. Загальний об'єм трансакцій становив понад 982 мільйона гривень.

Картки міжнародної платіжної системи Visa, емітовані OTP Bank, є надійним та зручним засобом розрахунків за товари і послуги та отримання готівки в Україні та за її межами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація