UA

OTP Bank став переможцем національної кампанії «Олімпійський рух Visa»

OTP Bank став переможцем національної кампанії «Олімпійський рух Visa», яка проходила в квітні травні цього року, в номінації «Кращий абсолютний приріст торгових оборотів по картках Visa за період акції».

Нагадуємо, що з 1 квітня по 31 травня 2008 року власники карток Visa, розраховуючись за покупки в торговельно-сервісній мережі на суму понад 50 гривень, автоматично ставали учасниками розіграшу головного призу — поїздки на Олімпійські ігри до Пекіну.

За період акції держателями карток Visa OTP Bank було здійснено понад 132 тисячі операцій в торговельно- сервісній мережі на суму понад 50 мільйонів гривень.

Всього за період із січня по вересень 2008 року за допомогою карток Visa OTP Bank було здійснено понад 521 тисячу операцій в торговельно-сервісній мережі та понад 649 тисяч операцій по зняттю готівки. Загальний об'єм трансакцій становив понад 982 мільйона гривень.

Картки міжнародної платіжної системи Visa, емітовані OTP Bank, є надійним та зручним засобом розрахунків за товари і послуги та отримання готівки в Україні та за її межами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація