UA

З початку року відкрито 30 нових відділень OTP Bank

З початку поточного року свою операційну діяльність розпочали відділення OTP Bank у містах Артемівську, Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Євпаторії, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Лисичанську, Львові, Одесі, Олександрії, Охтирці, Полтаві, Рівне, Свердловську, Слов'янську, Смілі, Суми, Ужгороді, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Чернівці та Чернігові.

До кінця року планується відкриття ще 50-ти нових відділень. Таким чином, мережа філій та відділень станом на кінець цього року налічуватиме 203 точки продаж.

Головна мета відкриття нових відділень — розширення мережі філій OTP Bank на території України, що відповідає загальній стратегії розвитку нашого фінансового інституту.
Нові відділення створені за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Основним напрямом діяльності цих установ є надання повного спектру високоякісних послуг корпоративним і приватним клієнтам, представникам малого та середнього бізнесу.

Нині мережа філій OTP Bank на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація