UA

З початку року відкрито 30 нових відділень OTP Bank

З початку поточного року свою операційну діяльність розпочали відділення OTP Bank у містах Артемівську, Вінниці, Донецьку, Дніпропетровську, Євпаторії, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Києві, Лисичанську, Львові, Одесі, Олександрії, Охтирці, Полтаві, Рівне, Свердловську, Слов'янську, Смілі, Суми, Ужгороді, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Чернівці та Чернігові.

До кінця року планується відкриття ще 50-ти нових відділень. Таким чином, мережа філій та відділень станом на кінець цього року налічуватиме 203 точки продаж.

Головна мета відкриття нових відділень — розширення мережі філій OTP Bank на території України, що відповідає загальній стратегії розвитку нашого фінансового інституту.
Нові відділення створені за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Основним напрямом діяльності цих установ є надання повного спектру високоякісних послуг корпоративним і приватним клієнтам, представникам малого та середнього бізнесу.

Нині мережа філій OTP Bank на території України об’єднує 24 філії, 129 відділень і 32 представництва.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація