UA

Роздрібний кредитний портфель OTP Bank у Харківському регіоні перевищив 1 млрд. грн.

Обсяги кредитів, наданих OTP Bank приватним клієнтам в Харківській області, перевищили позначку в 1 млрд. грн. Загалом з початку року кредитний портфель бізнес лінії «Приватні клієнти» у цьому регіоні збільшився на 71%.

В тому числі обсяг кредитів, наданих населенню на придбання авто з початку року зріс на 34% до 222 млн. грн., Обсяг іпотечних кредитів збільшився на 85% до 750 млн. грн.

«Дані показники красномовно свідчать про високу конкурентоспроможність і затребуваність кредитних продуктів OTP Bank, неухильне зростання рівня довіри до нашого банку з боку фізичних осіб» - зазначає член Правління Дмитро Білецький.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація