UA

Чистий прибуток OTP Bank за 3-й квартал 2008 року склав 203,7 млн. грн.

Загальні активи банку за січень-вересень 2008 року збільшилися на 38% - до 24.7 млрд. грн.

Кредитний портфель банку за цей період зріс на 41% і досяг 22 млрд. грн., в тому числі обсяг кредитів, наданих фізичним особам, збільшився на 48% до 11,2 млрд. грн.

Кошти, залучені від юридичних осіб та міжнародних організацій зросли більш як в 3 рази і становлять 17 млрд. грн.

Депозити фізичних осіб збільшилися на 4% і вже перевищують 2,6 млрд. грн.

Власний капітал банку з початку року збільшився на 34% - до 1,76 млрд. грн. Статутний капітал у звітному періоді було збільшено майже до 1,2 млрд. грн.

Чистий прибуток OTP Bank за 3-й квартал 2008 року становить 203,7 млн. грн., що на 42% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація