UA

Відділенню OTP Bank у м. Мукачеве виповнилося три роки

17 жовтня виповнилося три роки з моменту створення відділення OTP Bank у місті Мукачеве.

Наразі його сукупний кредитний портфель уже перевищує 106 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 76,6 млн. грн., а суб'єктам малого та середнього бізнесу - 29,7 млн. грн. Загальний депозитний портфель цієї установи дорівнює 16,7 млн. грн. Відділення обслуговує понад 2300 клієнтів.

За фінансовими показниками на місцевому ринку відділення входить до п’ятірки лідерів серед банківських установ.

До кінця року в Мукачевому планується відкриття ще однієї установи нашого банку.

Щиро вітаємо 17 висококласних фахівців Мукачівського відділення з їхнім триріччям! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація