UA

Вінницькій філії OTP Bank – три роки!

Сьогодні виповнилося три роки з моменту створення Вінницької філії нашого банку.

За цей короткий проміжок часу їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п'ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. У 2007 році філія стала переможцем у номінації «Найкращий іноземний банк» конкурсу «Народний бренд», що проводила медіа-корпорація RIA. Переможців визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перетнув межу в 600 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, досягають 135 млн. грн., фізичним особам - 280 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 197 млн. грн.

Наразі обсяг депозитного портфеля філії перевищує 54 млн. грн., з них 25 млн. грн. — депозити фізичних осіб, 22 млн. грн. – корпоративних клієнтів і 7 млн. грн. - депозити суб’єктів малого та середнього бізнесу. Загальна клієнтська база цієї установи налічує понад 6 000 осіб.

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

Щиро вітаємо дружній колектив Вінницької філії з його великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація