UA

Вінницькій філії OTP Bank – три роки!

Сьогодні виповнилося три роки з моменту створення Вінницької філії нашого банку.

За цей короткий проміжок часу їй вдалося не тільки закріпитися на місцевому фінансовому ринку, але й досягти дійсно вражаючих результатів і увійти до п'ятірки лідерів за обсягами кредитування клієнтів у цьому регіоні. У 2007 році філія стала переможцем у номінації «Найкращий іноземний банк» конкурсу «Народний бренд», що проводила медіа-корпорація RIA. Переможців визначали пересічні мешканці міста Вінниці.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Вінницькому регіоні перетнув межу в 600 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, досягають 135 млн. грн., фізичним особам - 280 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 197 млн. грн.

Наразі обсяг депозитного портфеля філії перевищує 54 млн. грн., з них 25 млн. грн. — депозити фізичних осіб, 22 млн. грн. – корпоративних клієнтів і 7 млн. грн. - депозити суб’єктів малого та середнього бізнесу. Загальна клієнтська база цієї установи налічує понад 6 000 осіб.

На базі філії нині успішно функціонують відділення «Вишенське», «Гоголівське», «Коцюбинське», «Слов’янка» у м. Вінниці, відділення у м. Жмеринці.

Щиро вітаємо дружній колектив Вінницької філії з його великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація