UA

OTP Bank визнано найкращою компанією фінансового сектору України

OTP Bank став переможцем у номінації «Найкраща фінансова компанія фінансового сектору» рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії України», представленого діловим щотижневиком «ИнвестГазета». Участь у даному рейтингу підтверджує значимість компанії в економіці держави в цілому, а також дає можливість залучити нових клієнтів, партнерів і інвесторів.

За десять років свого існування проект «ТОП-100». Найкращі компанії України» отримав визнання в українських і закордонних ділових колах, презентуючи незалежні та професійно підготовлені рейтингові продукти та аналітичні матеріали. Головна мета рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії фінансового сектору», що є частиною цього проекту, - оцінити стан фінансового сектору, який суттєво впливає на формування ринкової економіки в країні.

«Нинішня нагорода є черговим свідченням високої ефективності й надійності нашого банку», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - «Ми й надалі намагатимемося виправдати довіру наших клієнтів, постійно вдосконалюючи якість наших послуг», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація