UA

OTP Bank визнано найкращою компанією фінансового сектору України

OTP Bank став переможцем у номінації «Найкраща фінансова компанія фінансового сектору» рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії України», представленого діловим щотижневиком «ИнвестГазета». Участь у даному рейтингу підтверджує значимість компанії в економіці держави в цілому, а також дає можливість залучити нових клієнтів, партнерів і інвесторів.

За десять років свого існування проект «ТОП-100». Найкращі компанії України» отримав визнання в українських і закордонних ділових колах, презентуючи незалежні та професійно підготовлені рейтингові продукти та аналітичні матеріали. Головна мета рейтингу «ТОП-100». Найкращі компанії фінансового сектору», що є частиною цього проекту, - оцінити стан фінансового сектору, який суттєво впливає на формування ринкової економіки в країні.

«Нинішня нагорода є черговим свідченням високої ефективності й надійності нашого банку», - зазначає голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков. - «Ми й надалі намагатимемося виправдати довіру наших клієнтів, постійно вдосконалюючи якість наших послуг», - підкреслює він.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація