UA

OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку кредитну угоду за програмою енергозбереження

У рамках Програми енергозбереження в Україні OTP Bank підписав з Європейським банком реконструкції і розвитку угоду про залучення цільового кредиту в розмірі 50 млн. доларів США терміном на 5 років. Метою кредиту є подальше фінансування українських приватних промислових підприємств та інвестування в енергозберігальні технології і технології раціонального використання енергії. Кредит надаватиметься двома траншами по 25 млн. доларів США кожний.

За словами Директора Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Андре Куусвека, у рамках Програми енергозбереження консультанти ЄБРР допомагають українським банкам, що беруть у ній участь, і їхнім клієнтам обирати проекти, організовувати маркетингові та інформаційні кампанії, визначати заходи з підвищення енергоефективності, а також формувати плани раціонального використання енергії і готувати документи для отримання кредитів.

Член Правління OTP Bank Ірина Михайлова зазначає, що корпоративні клієнти банку зможуть отримувати кредити в розмірі до 5 млн. доларів США для фінансування своїх проектів у сфері енергозбереження, які дозволять їм суттєво знизити витрати на споживання енергії, що вкрай важливо в умовах нинішнього росту цін на енергоносії в Україні. 

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення цього кредиту є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація