UA

OTP Bank входить у десятку самих надійних банків України

OTP Bank увійшов у першу десятку фінансових установ, представлених у цьогорічному рейтингу надійності банків України за версією ділового щотижневика «Контракти». Загалом у рейтингу взяли участь 38 провідних вітчизняних банків.

При формуванні рейтингу експертами враховувались такі фактори, як місце банку в міжнародному рейтингу, розмір загального власного капіталу та рівень показника ROE (відношення прибутку до капіталу).

Варто зазначити, що OTP Bank неодноразово визнавався фахівцями та аналітиками українського фінансового сектору одним з найнадійніших банків країни. Він також входить у першу десятку рейтингу надійності банків, якій щорічно складають агентство «Експерт-Рейтинг» і Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація