UA

OTP Bank входить у десятку самих надійних банків України

OTP Bank увійшов у першу десятку фінансових установ, представлених у цьогорічному рейтингу надійності банків України за версією ділового щотижневика «Контракти». Загалом у рейтингу взяли участь 38 провідних вітчизняних банків.

При формуванні рейтингу експертами враховувались такі фактори, як місце банку в міжнародному рейтингу, розмір загального власного капіталу та рівень показника ROE (відношення прибутку до капіталу).

Варто зазначити, що OTP Bank неодноразово визнавався фахівцями та аналітиками українського фінансового сектору одним з найнадійніших банків країни. Він також входить у першу десятку рейтингу надійності банків, якій щорічно складають агентство «Експерт-Рейтинг» і Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація