UA

Відділення «Печерське» OTP Bank у м. Києві відзначає свій перший ювілей

1 жовтня виповнилося п'ять років з моменту створення відділення «Печерське» OTP Bank у місті Києві. Наразі його сукупний кредитний портфель уже перевищує 237 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 201,8 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 35,4 млн. грн. Загальний депозитний портфель цієї установи дорівнює 178 млн. грн. Відділення обслуговує понад 7200 клієнтів.

Щиро вітаємо всіх працівників відділення з їхнім першим ювілеєм! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація