UA

Відділення «Печерське» OTP Bank у м. Києві відзначає свій перший ювілей

1 жовтня виповнилося п'ять років з моменту створення відділення «Печерське» OTP Bank у місті Києві. Наразі його сукупний кредитний портфель уже перевищує 237 млн. грн. При цьому обсяги кредитів, наданих фізичним особам, становлять близько 201,8 млн. грн., суб’єктам малого та середнього бізнесу - 35,4 млн. грн. Загальний депозитний портфель цієї установи дорівнює 178 млн. грн. Відділення обслуговує понад 7200 клієнтів.

Щиро вітаємо всіх працівників відділення з їхнім першим ювілеєм! Бажаємо їм творчого натхнення, щастя, здоров’я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація