UA

OTP Bank підписав угоду про синдикований кредит на суму 100 млн. доларів США

АТ «ОТП Банк» підписав угоду про залучення двотраншового синдикованого кредиту на суму 100 млн. доларів США. Транш А, залучений терміном на один рік, має відсоткову ставку у розмірі ставки LIBOR плюс 1,25% річних, транш В (терміном на два роки) — LIBOR плюс 1,65% річних. Організаторами угоди виступили Raiffeisen Zentralbank Osterreich Aktiengesellschaft (Австрія) та Bayerische Landesbank (Німеччина). Залучені кошти використовуватимуться в загальних корпоративних цілях OTP Bank, зокрема для фінансування торговельних операцій клієнтів банку.

Як підкреслює голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, залучення синдикату є черговим свідченням авторитету та надійності нашого банку, високого рівня довіри до нього з боку провідних фінансових установ Європи.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація