UA

Відділення «Гвардійське» OTP Bank у м. Дніпропетровську святкує свою першу річницю

25 вересня відділення «Гвардійське» нашого банку в місті Дніпропетровську святкує свою першу річницю. Відділення успішно виконує завдання, що стоять перед ним, і демонструє відмінну динаміку росту фінансових показників: наразі  його активи вже перевищують 33 млн. грн., пасиви - 4 млн. грн. Загальна клієнтська база нараховує 570 осіб. У відділенні самовіддано працюють 9 висококваліфікованих фахівців.

Щиро вітаємо маленький колектив відділення з його першими перемогами і першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація