UA

Довідковому центру OTP Bank виповнилося 5 років

19 вересня виповнилося 5 років з моменту створення Довідкового центру OTP Bank. За цей час чисельність його колективу зросла з 9 до 90 співробітників. Наразі Центр складається з п'яти секторів, кожний з яких виконує свою, окремо визначену функцію. За п’ять років роботи фахівцями Центру було прийнято понад 2,3 млн. телефонних дзвінків, призначено більш ніж 25 тисяч зустрічей клієнтам в установах банку на всій території Україні.

Довідковий центр OTP Bank першим серед аналогічних довідкових центрів країни почав не тільки надавати клієнтам інформацію про банківські послуги, але й реалізовувати банківські продукти, таким чином перетворившись зі звичайної довідкової служби на альтернативний канал продажів. За допомогою Центру було надано кредитів на суму близько 67 млн. євро, залучено депозитів на суму понад 38 млн. євро. Водночас спеціалістами Центру опрацьовано більш ніж 7 тис. заявок на кредитні послуги та пластикові картки, що надходять з корпоративного сайту банку.

Сьогодні у Довідковому центрі навчаються і працюють фахівці, які пов’язують своє майбутнє виключно з OTP Bank. Отже, Центр виступає ще й своєрідним кадровим резервом майже для всіх структурних підрозділів банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація