UA

Відділенню «Павлівське» OTP Bank у м. Харкові – три роки!

19 вересня виповнилося три роки з моменту створення відділення «Павлівське» нашого банку у славному місті Харкові.

За цей час відділенню вдалося досягти без перебільшення видатних результатів своєї діяльності: наразі кредитний портфель цієї установи становить майже 340 млн. грн., депозитний - понад 35 млн. грн. Його загальна клієнтська база нараховує понад 4626 осіб.

Щиро вітаємо дружній колектив відділення «Павлівське» з його великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація