UA

Конотопське відділення OTP Bank визнано найкращою фінансово-кредитною установою міста

Відділення OTP Bank у місті Конотопі стало переможцем у номінації «Краща фінансово-кредитна установа» міського конкурсу «Золотий Меркурій», який щорічно проводить місцева Асоціація підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу.

Конотопське відділення OTP Bank розпочало свою операційну діяльність у листопаді 2007 року. Наразі його сукупний кредитний портфель становить близько 14 млн. грн., а загальна клієнтська база нараховує понад 240 осіб. Відділення є одним з лідерів місцевого фінансового ринку за обсягами кредитування суб'єктів малого та середнього бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація