UA

Конотопське відділення OTP Bank визнано найкращою фінансово-кредитною установою міста

Відділення OTP Bank у місті Конотопі стало переможцем у номінації «Краща фінансово-кредитна установа» міського конкурсу «Золотий Меркурій», який щорічно проводить місцева Асоціація підприємців і підприємств малого та середнього бізнесу.

Конотопське відділення OTP Bank розпочало свою операційну діяльність у листопаді 2007 року. Наразі його сукупний кредитний портфель становить близько 14 млн. грн., а загальна клієнтська база нараховує понад 240 осіб. Відділення є одним з лідерів місцевого фінансового ринку за обсягами кредитування суб'єктів малого та середнього бізнесу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація