UA

Відділенню «Радоніжське» OTP Bank у м. Харкові – один рік!

27 серпня виповнився один рік з моменту створення відділення «Радоніжське» нашого банку у славному місті Харкові.
 
Значних результатів своєї діяльності відділенню вдалося досягти, в першу чергу, завдяки команді 10 молодих висококваліфікованих фахівців, яка з першого кредиту и до теперішнього часу залишається незмінною.

Наразі кредитний портфель цієї установи становить майже 60 млн. грн., депозитний - близько 4 млн. грн. Його загальна клієнтська база нараховує понад 500 осіб.

Щиро вітаємо дружній колектив відділення «Радоніжське» з його першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація