UA

Відділенню «Радоніжське» OTP Bank у м. Харкові – один рік!

27 серпня виповнився один рік з моменту створення відділення «Радоніжське» нашого банку у славному місті Харкові.
 
Значних результатів своєї діяльності відділенню вдалося досягти, в першу чергу, завдяки команді 10 молодих висококваліфікованих фахівців, яка з першого кредиту и до теперішнього часу залишається незмінною.

Наразі кредитний портфель цієї установи становить майже 60 млн. грн., депозитний - близько 4 млн. грн. Його загальна клієнтська база нараховує понад 500 осіб.

Щиро вітаємо дружній колектив відділення «Радоніжське» з його першим великим святом! Бажаємо нашим колегам творчого натхнення, щастя, доброго гумору, здоров'я і нових досягнень у професійному та особистому житті!!!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація