UA

OTP Bank - генеральний спонсор міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation» Луцьк-Рівне

OTP Bank виступає генеральним спонсором міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation» Луцьк-Рівне.В  Фестиваль проходитимеВ  29-30 серпня у рамках святкування «дня міста», що одночасно відзначатимуть Луцьк і Рівне. Дана подія є першою спільною масштабною культурною акцією, яка об'єднує митців цих двох регіонів Західної України. Серед учасників і гостей фестивалю - відомі вітчизняні та іноземні джазові колективи й виконавці, зокрема, «Пікардійська Терція», «Monorail Quartet», «Z-band», «Art-Time», джаз-тріо О. Баковського та інші.

Детальніша інформація про фестиваль міститься на його офіційному веб-сайті: www.artjazz.info

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація