UA

OTP Bank - генеральний спонсор міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation» Луцьк-Рівне

OTP Bank виступає генеральним спонсором міжнародного джазового фестивалю «Art jazz cooperation» Луцьк-Рівне.В  Фестиваль проходитимеВ  29-30 серпня у рамках святкування «дня міста», що одночасно відзначатимуть Луцьк і Рівне. Дана подія є першою спільною масштабною культурною акцією, яка об'єднує митців цих двох регіонів Західної України. Серед учасників і гостей фестивалю - відомі вітчизняні та іноземні джазові колективи й виконавці, зокрема, «Пікардійська Терція», «Monorail Quartet», «Z-band», «Art-Time», джаз-тріо О. Баковського та інші.

Детальніша інформація про фестиваль міститься на його офіційному веб-сайті: www.artjazz.info

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація