UA

Сукупний кредитний портфель клієнтів малого та середнього бізнесу OTP Bank у Луганському регіоні перевищив 100 млн. грн.

Обсяги кредитів, наданих OTP Bank суб'єктам малого та середнього бізнесу (МСБ) в Луганській області, перевищили позначку 100 млн. грн.В  При цьому чистий приріст кредитного портфеля клієнтів МСБ банка у цьому регіоні за липень становив 11,4 млн. грн., а загалом з початку поточного року він збільшився вже на 62%. Дані показники красномовно свідчать про високу конкурентоспроможність і затребуваність продуктів банку в сегменті МСБ, неухильне зростання рівня довіри до нашого банку з боку вітчизняних підприємців.

Луганську філію OTP Bank було створено у липні 2005 року. Наразі її сукупний кредитний портфель перевищує 350 млн. грн. За розмірами активів фізичних осіб філія посідає 6-е місце серед банківських установ регіону, а їїВ  питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює близько 7%. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами області, її загальна клієнтська база нараховує понад 5600 клієнтів. На базі Луганської філії нині функціонують відділення у містах Алчевську, Лисичанську, Сєверодонецьку, Свердловську.В  До кінця поточного року планується відкриття ще 3 установ.

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель суб’єктів МСБ банку збільшився майже на 71% й наразі вже перевищує 3,3 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки результативній роботі установ банку в регіонах, впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, налагодженню ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. «Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння», - підкреслює Дмитро Білецький.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація