UA

OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору для фізичних осіб

OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору для приватних клієнтів в доларах США, євро та національній валюті.

Так, відсоткові ставки по банківським вкладам строком на 90 днів у гривнях збільшено з 10% до 13,5%, у доларах США - з 6,5% до 8,5%. Відсоткові ставки по цих депозитах у євро строком на 90, 180 і 270 днів встановлено на рівні 10%.

Нагадаємо, що за результатами 2007 року депозитний портфель OTP Bank зріс на 62% - до 6,6 млрд. грн. Зокрема, обсяг депозитів, залучених від приватних осіб, збільшився на 33,3% і досяг 2,5 млрд. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація