UA

OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору для фізичних осіб

OTP Bank підвищив відсоткові ставки по строкових депозитах з виплатою відсотків після закінчення дії договору для приватних клієнтів в доларах США, євро та національній валюті.

Так, відсоткові ставки по банківським вкладам строком на 90 днів у гривнях збільшено з 10% до 13,5%, у доларах США - з 6,5% до 8,5%. Відсоткові ставки по цих депозитах у євро строком на 90, 180 і 270 днів встановлено на рівні 10%.

Нагадаємо, що за результатами 2007 року депозитний портфель OTP Bank зріс на 62% - до 6,6 млрд. грн. Зокрема, обсяг депозитів, залучених від приватних осіб, збільшився на 33,3% і досяг 2,5 млрд. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація