UA

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Житомирському регіоні перевищив 200 млн. грн.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Житомирському регіоні перевищив позначку 200 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих приватним клієнтам, становлять вже понад 137 млн. грн. Частка установ банку на регіональному ринку кредитування фізичних осіб за перші шість місяців поточного року збільшилася з 3,82% до 5,5%.

Наразі OTP Bank представлений у регіоні чотирма установами, що функціонують у містах Житомирі, Бердичеві та Новоград-Волинську. Їхня загальна клієнтська база нараховує вже понад 1300 клієнтів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація