UA

OTP Bank пропонує представникам малого та середнього бізнесу кредит на рефінансування іпотечних бізнес-кредитів

З метою сприяння подальшому розвитку малого та середнього бізнесу (МСБ) в Україні OTP Bank пропонує суб'єктам МСБ нову послугу - кредит на рефінансування іпотечних бізнес-кредитів.

Дана послуга дозволяє клієнтам погашати діючі іпотечні кредити і оформлювати нові за більш привабливими відсотковими ставками, збільшувати розмір кредитів чи змінювати валюту кредитування, достроково погашати їх без штрафних санкцій і комісій. Крім того, позичальники мають можливість об’єднати декілька кредитів, оформлених в різних банках на різних умовах, в один кредит, а також обрати зручну для себе схему щомісячних платежів.

Валютою кредитування є долари США, євро, швейцарські франки та гривня. Кредит надається терміном до 15 років, що дозволяє позичальнику уникнути високих фінансових навантажень, а його максимальний розмір дорівнює 1,5 млн. євро (або еквівалент в іншій валюті). При цьому одноразова банківська комісія за обслуговування може бути сплачена за рахунок кредитних коштів.

Забезпеченням кредиту виступають офісні, торговельні та інші приміщення соціально-побутового призначення, промислово-складська, житлова нерухомість (у разі, якщо вона здається в оренду або використовується в комерційних цілях), готелі, об’єкти рекреаційного призначення, а також земельні ділянки, що відносяться до категорії земель житлової і громадської забудівлі. Рішення про видачу кредиту банк приймає протягом лише трьох днів після надання клієнтом повного пакету документів.В 

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для представників малого (з річним обсягом продаж до 1 млн. євро) та середнього (до 5 млн. євро) бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель суб’єктів МСБ банку збільшився майже на 55% й наразі вже перевищує 3 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягнення таких високих показників стало можливим завдяки результативній роботі установ банку в регіонах, впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, налагодженню ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. «Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння», - підкреслює Дмитро Білецький.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація