UA

Виповнилося три роки з моменту створення Луганської філії OTP Bank - одного з лідерів регіонального фінансового ринку

За розмірами активів фізичних осіб Луганська філія посідає 6-е місце серед банківських установ регіону, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 6,6%. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами області, її загальна клієнтська база нараховує близько 5600 клієнтів. Нещодавно в філії було створено Управління по роботі з малим та середнім бізнесом. З початку поточного року кредитний портфель клієнтів МСБ філії збільшився на 43,82 %.

На базі Луганської філії нині функціонують відділення у містах Алчевську, Лисичанську, Сєверодонецьку. До кінця поточного року планується відкриття ще 3 установ.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація