UA

Виповнилося три роки з моменту створення Луганської філії OTP Bank - одного з лідерів регіонального фінансового ринку

За розмірами активів фізичних осіб Луганська філія посідає 6-е місце серед банківських установ регіону, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 6,6%. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами області, її загальна клієнтська база нараховує близько 5600 клієнтів. Нещодавно в філії було створено Управління по роботі з малим та середнім бізнесом. З початку поточного року кредитний портфель клієнтів МСБ філії збільшився на 43,82 %.

На базі Луганської філії нині функціонують відділення у містах Алчевську, Лисичанську, Сєверодонецьку. До кінця поточного року планується відкриття ще 3 установ.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація