UA

Кредитний портфель корпоративних клієнтів OTP Bank у Дніпропетровському регіоні перевищив 1 млрд. грн.

Наразі OTP Bank представлений у регіоні Дніпропетровською філією, відділеннями у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, представництвами у Жовтих Водах, Марганці, Новомосковську, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці. До кінця поточного року планується відкриття в області ще декількох відділень банку.

Дніпропетровську філію ОТР Bank було створено в травні 2002 року. Її фінансовий результат становив 105, 85 млн. грн. і зріс порівняно з попереднім роком (71 млн. грн.) майже на 50%. При цьому частка філії на регіональному ринку кредитування корпоративних клієнтів збільшилася з 2,75% до 3,28%.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація