UA

OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за іпотечними кредитами в іноземній валюті

OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за всіма іпотечними кредитами в доларах США, євро та швейцарських франках. Водночас одноразову комісію за банківське обслуговування знижено з 2% до 0,99% від суми позики.

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, цінова пропозиція банку за іпотечними кредитами в іноземній валюті є сьогодні однією з найкращихВ  в Україні. «Попереднє підвищення ставок мало тимчасовий характер і було пов'язане із загальною фінансовою ситуацією на внутрішньому ринку. Будучи клієнтоорієнтованою структурою, наш банк докладає максимум зусиль для того, щоб зробити такі кредити доступнішими для населення», - наголошує Дмитро Білецький.

За результатами діяльності у 2007 році OTP Bank посідає четверте місце у списку українських фінансових установ за обсягами іпотечного кредитування. Наразі ринкова частка банку становить майже 8%, а його портфель іпотечних кредитів досягає 5,5 млрд. грн. При цьому найбільш вагомою в ньому залишається частка кредитів на купівлюВ  житла — 60%. За темпами приросту іпотечного портфелю OTP Bank знаходиться на п’ятому місці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація