UA

OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за іпотечними кредитами в іноземній валюті

OTP Bank зменшив на 1% відсоткові ставки за всіма іпотечними кредитами в доларах США, євро та швейцарських франках. Водночас одноразову комісію за банківське обслуговування знижено з 2% до 0,99% від суми позики.

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, цінова пропозиція банку за іпотечними кредитами в іноземній валюті є сьогодні однією з найкращихВ  в Україні. «Попереднє підвищення ставок мало тимчасовий характер і було пов'язане із загальною фінансовою ситуацією на внутрішньому ринку. Будучи клієнтоорієнтованою структурою, наш банк докладає максимум зусиль для того, щоб зробити такі кредити доступнішими для населення», - наголошує Дмитро Білецький.

За результатами діяльності у 2007 році OTP Bank посідає четверте місце у списку українських фінансових установ за обсягами іпотечного кредитування. Наразі ринкова частка банку становить майже 8%, а його портфель іпотечних кредитів досягає 5,5 млрд. грн. При цьому найбільш вагомою в ньому залишається частка кредитів на купівлюВ  житла — 60%. За темпами приросту іпотечного портфелю OTP Bank знаходиться на п’ятому місці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація