UA

За шість років своєї діяльності Дніпропетровська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

21 травня виповнилося шість років з моменту створення Дніпропетровської філії OTP Bank. Наразі кредитний портфель банку у цьому регіоні наближається до 2 млрд. грн., а сукупні пасиви перевищують 350 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять понад 900 млн. грн., фізичним особам - 760 млн. грн., суб'єктам малого та середнього бізнесу - 250 млн. грн.

Нагадаємо, що фінансовий результат Дніпропетровської філії OTP Bank за 2007 р. становив 105, 85 млн. грн. і зріс порівняно з попереднім роком (71 млн. грн.) майже на 50%. При цьому її частка на регіональному ринку кредитування корпоративних клієнтів збільшилася з 2,75% до 3,28%.

На базі філії сьогодні успішно функціонують 12 відділень у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, представництва у Жовтих Водах, Марганці, Новомосковську, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці. До кінця поточного року планується відкриття ще 6 відділень.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація