UA

За шість років своєї діяльності Дніпропетровська філія OTP Bank стала одним з визнаних лідерів фінансового ринку регіону

21 травня виповнилося шість років з моменту створення Дніпропетровської філії OTP Bank. Наразі кредитний портфель банку у цьому регіоні наближається до 2 млрд. грн., а сукупні пасиви перевищують 350 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять понад 900 млн. грн., фізичним особам - 760 млн. грн., суб'єктам малого та середнього бізнесу - 250 млн. грн.

Нагадаємо, що фінансовий результат Дніпропетровської філії OTP Bank за 2007 р. становив 105, 85 млн. грн. і зріс порівняно з попереднім роком (71 млн. грн.) майже на 50%. При цьому її частка на регіональному ринку кредитування корпоративних клієнтів збільшилася з 2,75% до 3,28%.

На базі філії сьогодні успішно функціонують 12 відділень у містах Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді, Нікополі, Кривому Розі, представництва у Жовтих Водах, Марганці, Новомосковську, Орджонікідзе, Верхнєдніпровську і Тернівці. До кінця поточного року планується відкриття ще 6 відділень.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація