UA

З початку року відкрито десять нових відділень OTP Bank

З початку поточного року свою операційну діяльність розпочали десять нових відділень OTP Bank у містах Івано-Франківську, Києві, Лисичанську, Одесі, Смілі, Ужгороді, Харкові, Чернівці та Чернігові.

Нові відділення створені за моделлю інших аналогічних установ потужної універсальної фінансової групи OTP Group з урахуванням сучасних вимог до рівня безпеки, комфорту та оперативності обслуговування клієнтів. Основним напрямом їхньої діяльності є надання повного спектру високоякісних послуг юридичним і фізичним особам, представникам малого та середнього бізнесу.

Адреси відділень:

  • м. Одеса, вул. Героїв Сталінграда, 62
  • м. Одеса, вул. Бєлінського, 8
  • м. Харків, пр. Московський, 262
  • м. Ужгород, пл. Корятовича, 2
  • м. Лисичанськ, пр. Леніна, 102
  • м. Івано-Франківськ, вул. П.Орлика, 8
  • м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 18
  • м. Чернівці, вул. О. Доброго, 7
  • м. Київ, вул. Кутузова, 12
  • м. Сміла, вул. Леніна, 45

Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, з відкриттям регіональних відділень в Івано-Франківську, Чернівцях і Чернігові завершено формування базової регіональної мережі OTP Bank. «Таким чином, наш банк вже присутній в усіх областях країни. Сподіваюся, що невдовзі він стане фінансовим інститутом національного масштабу та увійде до п'ятірки провідних банків України», - підкреслює Дмитро Білецький.

Нагадаємо, що у 2007 році свою операційну діяльність розпочали 106 нових установ OTP Bank.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація