UA

Збільшено статутний капітал OTP Bank

17 травня відбулися Загальні Збори акціонерів АТ «ОТП Банк», у ході яких прийнято рішення про збільшення розміру статутного капіталу та випуск акцій банку.

Мінімальний розмір збільшення статутного капіталу встановлено на рівні 1 561 455 434,88 грн. (один мільярд п'ятсот шістдесят один мільйон чотириста п’ятдесят п’ять тисяч чотириста тридцять чотири гривні 88 копійок). Збільшення статутного капіталу здійснюватиметься за рахунок додаткового грошового внеску єдиного акціонера банку - угорського OTP Bank Plc. - шляхом збільшення кількості акцій існуючої номінальної вартості. Кількість акцій у додатковому випуску — 126 016 (сто двадцять шість тисяч шістнадцять) простих іменних акцій номінальною вартістю 12 390,93 (дванадцять тисяч триста дев’яносто гривень 93 копійки) кожна. Таким чином, статутний капітал OTP Bank після збільшення становитиме 2,8 млрд. грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація