UA

Запорізька філія OTP Bank посідає друге місце за обсягами кредитування серед фінансових установ регіону

За підсумками першого кварталу поточного року філія OTP Bank у м. Запоріжжі посідає друге місце у списку банківських установ регіону за обсягами наданих кредитів. Наразі сукупний кредитний портфель філії становить 1,1 млрд. грн., а її питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 8,8%. Водночас обсяги кредитування фізичних осіб за перші три місяці нинішнього року зросли на 131,7 млн. грн. - до 584,7 млн. грн., що дозволило філії збільшити свою частку у цьому сегменті до 10,9%.

Запорізьку філію OTP Bank було створено у вересні 2002 року. На її базі сьогодні функціонують відділення «Олександрівське», «Дніпровське», «Соборне», «Космічне», «Хортицьке», відділення в містах Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, представництва у Пологах, Токмаку, Кам'янка-Дніпровську та Михайлівці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація