UA

Запорізька філія OTP Bank посідає друге місце за обсягами кредитування серед фінансових установ регіону

За підсумками першого кварталу поточного року філія OTP Bank у м. Запоріжжі посідає друге місце у списку банківських установ регіону за обсягами наданих кредитів. Наразі сукупний кредитний портфель філії становить 1,1 млрд. грн., а її питома вага на місцевому фінансовому ринку дорівнює 8,8%. Водночас обсяги кредитування фізичних осіб за перші три місяці нинішнього року зросли на 131,7 млн. грн. - до 584,7 млн. грн., що дозволило філії збільшити свою частку у цьому сегменті до 10,9%.

Запорізьку філію OTP Bank було створено у вересні 2002 року. На її базі сьогодні функціонують відділення «Олександрівське», «Дніпровське», «Соборне», «Космічне», «Хортицьке», відділення в містах Бердянську, Мелітополі, Енергодарі, представництва у Пологах, Токмаку, Кам'янка-Дніпровську та Михайлівці.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація