UA

OTP Bank надав суднобудівному заводу «Залів» кредитні лінії на суму 11,41 млн. євро

13 травня в приміщенні Головного офісу OTP Bank (вул. Жилянська, 43) відбулася урочиста церемонія підписання угод про надання банківських гарантій та кредитних ліній між OTP Bank і суднобудівним заводом «Залів» (м. Керч). У заході взяли участь голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков, голова Наглядової Ради ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» Микола Кузьменко, фінансовий директор ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» Андрій Захарчук.

Кредитні лінії надаються у рамках нового затвердженого передекспортного ліміту фінансування терміном до 34 місяців, а їхня загальна сума становить 11,41 млн. євро. OTP Bank фінансуватиме будівництво заводом «Залів» на власній верфі двох корпусів суден проекту Combifreighter 7200, що створюватимуться на замовлення голландської компанії B.V. Scheepswerf Damen Bergum. Фінансування надаватиметься у виді гарантій повернення авансових платежів на користь B.V. Scheepswerf Damen Bergum, а також кредитних коштів, що будуть використані для покриття витрат заводу, пов'язаних із будівництвом корпусів суден.

Співробітництво між OTP Bank і ВАТ «Суднобудівний завод «Залів» розпочалося ще у 2005 році. Загальна сума лімітів фінансування, встановлених банком для підприємства протягом цього періоду, дорівнює 67,43 млн. євро. Усі ліміти спрямовуються на фінансування будівництва корпусів суден на замовлення іноземних компаній. ЗАТ

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація