UA

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Кримському регіоні перевищив 500 млн. грн.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank в Автономній Республіці Крим досяг 508 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять 206 млн. грн., фізичним особам - 212 млн. грн., суб'єктам малого та середнього бізнесу - 90 млн. грн.

Симферопольська філія OTP Bank розпочала свою операційну діяльність у лютому 2006 року. За розмірами активів вона належить до першої десятки банківських установ Криму, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку становить понад 3,6%. Філія активно співпрацює з усіма провідними бізнес-структурами регіону в таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо.

Наразі OTP Bank представлений у Криму також відділеннями «Шполянське» у м. Сімферополі, «Севастопольське» та «Центральне» у м. Севастополі. Загальна клієнтська база установ банку в цьому регіоні нараховує близько 4 тисяч осіб.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація