UA

Сукупний кредитний портфель OTP Bank у Кримському регіоні перевищив 500 млн. грн.

Сукупний кредитний портфель OTP Bank в Автономній Республіці Крим досяг 508 млн. грн. Зокрема, обсяги кредитів, наданих корпоративним клієнтам, становлять 206 млн. грн., фізичним особам - 212 млн. грн., суб'єктам малого та середнього бізнесу - 90 млн. грн.

Симферопольська філія OTP Bank розпочала свою операційну діяльність у лютому 2006 року. За розмірами активів вона належить до першої десятки банківських установ Криму, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку становить понад 3,6%. Філія активно співпрацює з усіма провідними бізнес-структурами регіону в таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо.

Наразі OTP Bank представлений у Криму також відділеннями «Шполянське» у м. Сімферополі, «Севастопольське» та «Центральне» у м. Севастополі. Загальна клієнтська база установ банку в цьому регіоні нараховує близько 4 тисяч осіб.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація