UA

OTP Bank виступив головним фінансовим партнером Форуму малого бізнесу

OTP Bank виступив головним фінансовим партнером Форуму малого бізнесу, що відбувся в місті Рівному. Під час заходу близько ста представників малого підприємництва з різних регіонів України мали можливість обмінятися власним досвідом роботи, отримати цінні поради експертів, взяти участь в інтелектуальній грі «Модель розвитку бізнесу».

OTP Bank одним з перших іноземних фінансових інститутів почав реалізовувати банківські послуги для суб'єктів малого та середнього бізнесу. З початку поточного року кредитний портфель клієнтів МСБ банку збільшився на третину й наразі вже перевищує 2,5 млрд. грн. Як зазначає член Правління OTP Bank Дмитро Білецький, досягти таких високих результатів банк спромігся завдяки впровадженню інноваційного пакету продуктів для підприємців малого та середнього бізнесу, здатного забезпечити майже всі їхні потреби в фінансуванні, а також шляхом налагодження ефективного процесу розгляду та прийняття відповідних рішень по запитах клієнтів. «Фінансуючи МСБ, ми піклуємося не тільки про збільшення власної частки у цьому сегменті, але й про подальший розвиток малого та середнього підприємництва в нашій країні. Люди, які ризикнули одного дня зайнятися власним бізнесом і звикли покладатися лише на себе, завжди можуть розраховувати на нашу підтримку й розуміння», - підкреслює Дмитро Білецький.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація