UA

OTP Bank визнано одним з найпрофесійніших банків України

OTP Bank посів друге місце у номінації «Самий професійний банк» 10-го ювілейного фінансового рейтингу відомої української газети «Бізнес». Ця нагорода є черговим свідченням високого авторитету, поваги та довіри, якими користується банк серед найвпливовіших спеціалістів і аналітиків вітчизняного банківського сектору. Нагадаємо, що в минулорічному рейтингу видання OTP Bank посів у даній номінації третє місце.

За словами голови Правління банку Дмитра Зінкова, покращити свої позиції у рейтингу найпрофесійніших фінансових інститутів країни OTP Bank спромігся завдяки впровадженню новітніх європейських технологій обслуговування клієнтів, суттєвому вдосконаленню внутрішніх банківських операційних процесів, а також ефективній праці висококваліфікованого персоналу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація