UA

OTP Bank визнано одним з найпрофесійніших банків України

OTP Bank посів друге місце у номінації «Самий професійний банк» 10-го ювілейного фінансового рейтингу відомої української газети «Бізнес». Ця нагорода є черговим свідченням високого авторитету, поваги та довіри, якими користується банк серед найвпливовіших спеціалістів і аналітиків вітчизняного банківського сектору. Нагадаємо, що в минулорічному рейтингу видання OTP Bank посів у даній номінації третє місце.

За словами голови Правління банку Дмитра Зінкова, покращити свої позиції у рейтингу найпрофесійніших фінансових інститутів країни OTP Bank спромігся завдяки впровадженню новітніх європейських технологій обслуговування клієнтів, суттєвому вдосконаленню внутрішніх банківських операційних процесів, а також ефективній праці висококваліфікованого персоналу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація