UA

Провідні фінансисти України назвали Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова кращим банкіром 2007 року

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу популярного українського щотижневика «Бізнес» - «Банкір року». Даний рейтинг було сформовано шляхом анонімного опитування, що проводилося виданням серед керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни.

«Учасники ринку відзначили пана Зінкова цілком справедливо. Усього за рік йому вдалося збільшити роздрібну мережу банка втричі - до 120 відділень, зберігши при цьому високу динаміку росту основних показників фінустанови», - зазначає газета «Бізнес». За словами Дмитра Зінкова, ця нагорода є визнанням високоефективної роботи всього персоналу банка й особливо - нашої сильної команди менеджерів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація