UA

Провідні фінансисти України назвали Голову Правління OTP Bank Дмитра Зінкова кращим банкіром 2007 року

Голова Правління OTP Bank Дмитро Зінков став переможцем у найпрестижнішій номінації фінансового рейтингу популярного українського щотижневика «Бізнес» - «Банкір року». Даний рейтинг було сформовано шляхом анонімного опитування, що проводилося виданням серед керівників провідних банків, страхових і фондових компаній, а також чиновників, які безпосередньо впливають на фінансові ринки країни.

«Учасники ринку відзначили пана Зінкова цілком справедливо. Усього за рік йому вдалося збільшити роздрібну мережу банка втричі - до 120 відділень, зберігши при цьому високу динаміку росту основних показників фінустанови», - зазначає газета «Бізнес». За словами Дмитра Зінкова, ця нагорода є визнанням високоефективної роботи всього персоналу банка й особливо - нашої сильної команди менеджерів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація