UA

OTP Bank отримав субординований кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку

OTP Bank отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) субординований кредит у розмірі 65 млн. доларів США терміном на 10 років, що свідчить про незмінно високий рівень довіри до нашого фінансового інституту з боку ЄБРР.

Отримані кошти OTP Bank має намір інвестувати у збільшення обсягів кредитування малого та середнього бізнесу, а також у подальший розвиток своєї мережі філій: планується, що до 2010 року вона нараховуватиме близько 340 точок продажів.

Даний проект є черговим прикладом продуктивної співпраці між ЄБРР і OTP Group у східноєвропейському регіоні, що реалізується шляхом укладання значної кількості різноманітних трансакцій, першу з яких було підписано ще у 1996 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація