UA

OTP Bank отримав субординований кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку

OTP Bank отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) субординований кредит у розмірі 65 млн. доларів США терміном на 10 років, що свідчить про незмінно високий рівень довіри до нашого фінансового інституту з боку ЄБРР.

Отримані кошти OTP Bank має намір інвестувати у збільшення обсягів кредитування малого та середнього бізнесу, а також у подальший розвиток своєї мережі філій: планується, що до 2010 року вона нараховуватиме близько 340 точок продажів.

Даний проект є черговим прикладом продуктивної співпраці між ЄБРР і OTP Group у східноєвропейському регіоні, що реалізується шляхом укладання значної кількості різноманітних трансакцій, першу з яких було підписано ще у 1996 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація