UA

Відкрилися два нових відділення OTP Bank у Севастополі

18 квітня відбулася офіційна церемонія відкриття двох нових відділень OTP Bank у місті Севастополі за участю представників міських органів влади, вищого керівництва банку й місцевих ділових кіл. Захід пройшов на території Севастопольського художнього музею ім. М.П. Крошицького, якому банк подарував необхідні для проведення дитячих класів сучасні мультимедійні засоби.

До основних напрямів діяльності нових відділень належить надання повного спектру високоякісних послуг корпоративним і приватним клієнтам, підприємцям малого та середнього бізнесу. Вони створені на базі Севастопольського представництва, відкритого в травні 2005 року, та Симферопольського філіалу банка, що розпочав свою операційну діяльність в лютому 2006 року. За розмірами активів філія посідає сьогодні 8-е місце в рейтингу банківських установ Криму, а її питома вага на місцевому фінансовому ринку становить 3,8%. Філія активно співпрацює с усіма провідними бізнес-структурами регіону у таких галузях як дистрибуція, торгівля паливо-мастильними матеріалами, виробництво обладнання для підприємств громадського харчування, тощо.

Нові відділення виступають своєрідними універсальними фінансовими роздрібними магазинами. Так, до послуг відвідувачів - спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку, безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банка. Крім того, кожне відділення має окрему зону, де фахівці банку надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг, продуктів, оформлення договорів і зону для швидкого здійснення щоденних клієнтських операцій з готівкою.

Адреса відділень: м. Севастополь, вул. Леніна, 33; пр. Ген. Острякова, 158-а

За словами голови Правління АТ «ОТП Банк» Bank Дмитра Зінкова, відкриття нових відділень відповідає загальній стратегії банку, яка передбачає суттєве розширення мережі філій. «Сподіваюся, що невдовзі OTP Bank стане фінансовим інститутом національного масштабу та увійде до п'ятірки провідних банків країни», - підкреслив Дмитро Зінков. — «Динамічний розвиток, що дозволив нашому фінансовому інституту в останні декілька років посісти провідні позиції на українському внутрішньому ринку, буде підсилений зусиллями материнського банку, який використовує в своїй діяльності прогресивний світовий досвід з обслуговування клієнтів, впровадження інноваційних продуктів і технологій, формування самого ефективного менеджменту».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація