UA

Визначено перших переможців загальнонаціональної акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank»

Визначено перших переможців загальнонаціональної акції по строкових депозитах для приватних клієнтів «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank». Так, за результатами розіграшу, що відбувся 1 квітня цього року, щасливою володаркою головного призу стала Напраснікова Ольга Петрівна з міста Вінниці. Переможцем розіграшу від 8 квітня визначено Старанова Олександра Олексійовича (м. Київ), від 15 квітня - Романець Феодосію Михайлівну (м. Львів).

Нагадаємо, що за умовами акції «Десять тисяч гривень до десятиріччя OTP Bank», кожний клієнт, який у період з 24 березня по 1 червня 2008 року розмістить у будь-якій установі АТ «ОТП Банк» строковий депозит на термін не менше 3 місяців, матиме можливість виграти 10 тисяч гривень, що будуть перераховані на його поточний рахунок в національній валюті.

В акції беруть участь наступні види строкових депозитів:

Валютою депозиту виступає долар США, євро або гривня.

Визначення переможця проходитиме щотижня за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 43. Кількість виграшів одного учасника акції є необмеженою.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація