UA

OTP Bank розпочав продаж кредитних карток Visa через свій корпоративний сайт

OTP Bank розпочав продаж кредитних карток міжнародної платіжної системи Visa через свій корпоративний сайт. Початковий кредитний ліміт на картці становить 1 тис. грн. Надалі клієнт матиме можливість збільшити його до розміру трьох середньомісячних заробітних плат (максимальна сума - 75 тис. грн.), надавши довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців.

Детальніша інформація про кредитні картки міжнародної платіжної системи Visa, а також форма заяви на отримання кредитної картки on-line містяться на офіційному сайті OTP Bank.

Картки міжнародної платіжної системи Visa, емітовані OTP Bank, є надійним та зручним засобом розрахунків за товари і послуги та отримання готівки в Україні та за її межами.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація