UA

ОТП Банк став лідером за приростом гривневих депозитів населення в 2014 році

За підсумками 2014 року портфель депозитів населення в національній валюті в АТ «ОТП Банк» збільшився на 825 млн грн (джерело - видання Finbalance з посиланням на дані НБУ). Отримана позитивна динаміка депозитного портфеля за рік (+38,4%) дозволила ОТП Банку посісти міцні лідерські позиції на тлі відтоку депозитів у більшості гравців ринку.

«Отримані нами результати за приростом депозитів від населення краще будь-якого рейтингу доводять реальну надійність ОТП Банку. Закладені в нашу бізнес-модель елементи - європейський капітал, зважена кредитна політика, орієнтація на потреби клієнтів і професійна команда у відділеннях - слугують міцною основою для ефективної роботи банку в будь-яких умовах, що, безсумнівно, забезпечує довіру з боку клієнтів», - прокоментував динаміку депозитного портфеля Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, за підсумками чотирьох кварталів 2014 року ОТП Банку вдалося істотно наростити також і кредитний портфель - на 551 млн грн до 16 млрд грн, майже на 2 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду 2013 року (14,1 млрд грн). Активи ОТП Банку за підсумками 4-го кварталу 2014 року склали 21,5 млрд грн. Регулятивний капітал Банку склав 2,6 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник поточної ліквідності склав 63,37%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

У грудні 2014 року Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ОТП Банк» на рівні uaA + зі стабільним прогнозом. Надійність і стабільність ОТП Банку також були засвідчені рейтингами інших агентств і видань (РА «Стандарт-Рейтинг», Мінфін, Forbes Україна, Новий час, Власний рахунок та ін.).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація