UA

АТ «ОТП Банк» починає виплати коштів вкладникам ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

Відповідно до підписаного Договору між АТ «ОТП Банк» та ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК», починаючи з 19.02.2015, АТ «ОТП Банк» взяв на себе зобов'язання здійснювати повернення грошових коштів вкладникам, які при укладанні договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» вказали місце реєстрації проживання за паспортом: Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Харківська або Черкаська область, у рамках гарантованих Фондом гарантування вкладів фізичних осіб сум вкладів, залучених ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутися до Інформаційного центру АТ «ОТП Банк» та погодити призначення зустрічі у відділенні. Телефонна реєстрація Інформаційним центром ОТП Банку здійснюється цілодобово.

Для оформлення отримання коштів необхідно пред'явити паспорт та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Відшкодування також будуть виплачуватися іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям попередньо необхідно звернутися в ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК».

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами ПАТ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК» – (044) 207 70 00; 0 800 500 011, Інформаційного центру АТ «ОТП Банк» – 044 490 05 82.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація