UA

В ОТП Банку в 4 кварталі 2014 року притік вкладів підприємств склав майже 20%

В 4-му кварталі 2014 року портфель гривневих депозитів корпоративних клієнтів в АТ «ОТП Банк» збільшився на 637,3 млн грн (пише видання Finbalance на підставі даних НБУ). Динаміка депозитного портфеля підприємств у національній валюті за квартал склала +19,7%, що істотно виділяє ОТП Банк на тлі несприятливих тенденцій на банківському ринку.

«ОТП Банк як і раніше залишається одним із найбільш стабільних банків на ринку України з бездоганною репутацією і високим рівнем ліквідності. Виходячи зі зростаючого попиту на наші послуги з боку нових корпоративних клієнтів, ми плануємо в 2015 році подальше розширення клієнтської бази і, як наслідок, забезпечення стабільного приросту залишків на рахунках. Зворотною стороною збільшення пасивів буде збереження обсягів кредитного портфеля – ми продовжимо видавати нові гроші стійким позичальникам, підтримуючи таким чином національну економіку», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в 2014 році в корпоративному бізнесі ОТП Банку залучено у двічі більше клієнтів порівняно з аналогічним періодом 2013 року.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація