UA

Призи від «МТС Україна» і ОТП Банку знайшли своїх щасливих володарів

15 січня 2015 року було підбито підсумки Акції «Будьте мобільним з ко-бренд карткою МТС-ОТП Банк». За результатами розіграшу призів чотирьох етапів акції, щасливими власниками мобільних телефонів Lenovo на 2 sim-карти стали пан Гасанов з Києва, Євген Тараненко з Миколаєва, Сергій Пікуль з Харкова та Сергій Гавриков з Броварів. Також в результаті розіграшу стали відомі імена чотирьох власників головних призів - сучасних планшетів IPad mini. Ними стали Оксана Мельник з Рівного, Наталія Волошина з Броварів, Олександр Гавука з Полтави та Антон Синетар з Ужгорода.

Нагадаємо, з 18 серпня по 31 грудня 2014 року ОТП Банк надав всім бажаючим можливість безкоштовно оформити платіжну картку «МТС-ОТП Банк», отримати в подарунок послугу безлімітного інтернету протягом місяця, а також взяти участь у розіграші мобільних пристроїв в рамках акції «Будьте мобільними з ко-бренд картою МТС-ОТП Банк».

Акція проводилася в чотири етапи, за підсумками кожного з яких були визначені переможці, а по її завершенні серед усіх учасників відбувся розіграш Головних призів - 4-х сучасних планшетів.

На даний момент ОТП Банк пропонує держателям ко-брендових карток «МТС-ОТП Банк» такі додаткові переваги та сервіси:

  • 200 привітальних бонусів при активації картки;
  • по 1 бонусу за кожні 5 грн розрахунків по картці;
  • обмін бонусів на подарунки програми лояльності «МТС Бонус»;
  • безкоштовне користування класичною карткою Visa протягом першого року після оформлення.

Ми вітаємо переможців Акції та бажаємо залишатися максимально мобільними, користуючись послугами і сервісами ОТП Банку.

Більш детальну інформацію щодо пропозицій банку можна отримати на сайті банку або за телефоном служби підтримки клієнтів-власників платіжних карток ОТП Банку 044 490 05 26.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація