UA

За участі ОТП Банку відбулася зустріч «Міжнародні контактні дні»

26 березня 2015 року за ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в рамках «Міжнародних контактних днів» в Ужгороді відбулася зустріч представників бізнес-кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився ОТП Банк.

З метою активізації співпраці органів місцевого самоврядування та суб'єктів малого й середнього бізнесу, що впливатиме на суспільно-економічний розвиток регіону, тематичним напрямом цьогорічного заходу стала лісозаготівля та деревообробка. Тож під час зустрічі учасники мали можливість не лише обговорити питання співробітництва в галузі лісозаготівлі, деревообробки, меблевого виробництва, а й поділитися власними доробками в галузі впровадження новітніх технологій лісопереробної промисловості.

Особливе значення учасниками заходу було надане питанню захисту й відтворення лісу, що є спільним завданням всіх країн-партнерів.

Учасники лісопромислового ринку високо оцінили ефективність заходу, адже під час його проведення мали можливість знайти комплексне вирішення своїх завдань – одночасно спілкуватися як із виробниками обладнання й інструменту для деревообробної промисловості та меблевого виробництва, так і з постачальниками деревини, меблевої та іншої продукції деревообробки.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація