UA

За участі ОТП Банку відбулася зустріч «Міжнародні контактні дні»

26 березня 2015 року за ініціативою Закарпатської торгово-промислової палати в рамках «Міжнародних контактних днів» в Ужгороді відбулася зустріч представників бізнес-кіл країн-партнерів відповідно до підписаних угод про співпрацю з регіональними торгово-промисловими палатами Румунії, Словаччини, Угорщини, Польщі, Хорватії, Сербії, Австрії, Німеччини, Словенії, Франції та Італії, до якої в якості активного учасника суспільно-економічного життя регіону долучився ОТП Банк.

З метою активізації співпраці органів місцевого самоврядування та суб'єктів малого й середнього бізнесу, що впливатиме на суспільно-економічний розвиток регіону, тематичним напрямом цьогорічного заходу стала лісозаготівля та деревообробка. Тож під час зустрічі учасники мали можливість не лише обговорити питання співробітництва в галузі лісозаготівлі, деревообробки, меблевого виробництва, а й поділитися власними доробками в галузі впровадження новітніх технологій лісопереробної промисловості.

Особливе значення учасниками заходу було надане питанню захисту й відтворення лісу, що є спільним завданням всіх країн-партнерів.

Учасники лісопромислового ринку високо оцінили ефективність заходу, адже під час його проведення мали можливість знайти комплексне вирішення своїх завдань – одночасно спілкуватися як із виробниками обладнання й інструменту для деревообробної промисловості та меблевого виробництва, так і з постачальниками деревини, меблевої та іншої продукції деревообробки.

З огляду на важливість фінансової підтримки вітчизняного бізнесу, всебічно висвітлити поточну ситуацію на банківському ринку України в цілому та актуалізувати дані щодо банківської діяльності в регіоні в якості експерту було запрошено керівника регіонального відділення ОТП Банку в м. Ужгороді Сергія Федину, який наголосив на прагненні банку долучитися до надійного партнерства у розбудові бізнес-стосунків європейського зразка – як у Закарпатському регіоні, так і в Україні в цілому.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація