UA

Корпоративний тарифний пакет «Міжнародний» від ОТП Банку - бізнес без кордонів

Спеціально для клієнтів, які ведуть активну бізнес-діяльність як в Україні, так і за кордоном, ОТП Банк розробив новий цільовий тарифний пакет для корпоративних клієнтів – «Міжнародний».

ТП «Міжнародний» враховує основні потреби клієнтів, які поєднують зовнішньоекономічну діяльність з роботою в Україні, і пропонує вигідні тарифи на найбільш затребувані сервіси.

Серед основних переваг, які дає користування пакетом «Міжнародний» – продаж та купівля валюти, а також платежі в іноземній валюті на лояльних умовах, безкоштовне відкриття одного або декількох поточних рахунків, здійснення необмеженої кількості електронних вихідних платежів у національній валюті протягом розрахункового періоду без додаткових комісій, випуск за пільговим тарифом необмеженої кількості корпоративних карток Visa Business / MasterCard Business терміном дії 3 роки, безкоштовне зарахування готівкових коштів на поточний і картковий рахунки з використанням сервісу CASH-IN в мережі банкоматів Банку.

Підключення тарифного пакета (відкриття поточного рахунку та підключення системи OTP online) здійснюється безкоштовно. У вартість щомісячного обслуговування входить проведення банком необмеженої кількості платежів клієнта в національній валюті, повне розрахунково-касове обслуговування рахунків за допомогою системи OTP online, надання широкого переліку клієнтських виписок та довідок. У разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування тарифним пакетом не стягується.

«Очевидно, що бізнес компаній, орієнтованих на зовнішні ринки, передбачає ряд специфічних особливостей і потреб. Такі компанії мають потребу у чіткому та оперативному проведенні більшої кількості платежів у національній та іноземній валюті, забезпеченні спеціального документообігу та налагодженого розрахунково-касового обслуговування. Але перш за все, враховуючи міжнародний характер діяльності, для клієнтів цього сегмента важливо працювати з надійним фінансовим партнером і досвідченим провайдером банківських послуг. Пакет «Міжнародний» від ОТП Банку призначений для задоволення реальних потреб міжнародного бізнесу в Україні», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, що, крім послуг, які входять в тарифні пакети, ОТП Банк послідовно пропонує клієнтам індивідуальний підхід у використанні широкого переліку додаткових продуктів і послуг, таких як нарахування відсотків на залишки коштів на поточних рахунках, різноманітні депозитні продукти, регулярні платежі, документарні операції і інші продукти, що дозволяють клієнтам ефективно і вигідно організувати управління коштами компаній.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація