UA

ОТП Банк - знову Фаворит Успіху одразу у двох номінаціях

АТ «ОТП Банк» в черговий раз посів переможні позиції в рамках щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні. Так, за результатами незалежного рейтингового дослідження ОТП Банк став Абсолютним Фаворитом Успіху - 2014 у номінації «Споживчий кредит» і Фаворитом Експертів - 2014 у номінації «Банк».

ОТП Банк удостоюється звання Фаворита Успіху вже третій рік поспіль. Впевнено зберігши статус лідера ринку споживчого кредитування, цього року ОТП Банк був також високо оцінений експертами в рамках загальної номінації «Банк», що свідчить про високий рівень довіри і якості сервісу банку.

Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування, за участю трьох респондентських груп: експертного журі (професійних галузевих фахівців різного профілю), журі успішних людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) і безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні вподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями на порталі FAVOR.com.ua. Отримані результати перевіряються незалежними аудиторами. Таким чином, даний рейтинг може вважатися реальним «зрізом» думок кінцевих користувачів оцінюваних послуг.

«Для нас дуже значимо, що в номінації «Споживчий кредит» ми стали не тільки Абсолютним Фаворитом, але і банком вибору для більшості споживачів. Оскільки всі наші зусилля і розробки спрямовані передусім на задоволення реальних потреб клієнтів, такий результат голосування свідчить про те, що ми працюємо у правильному напрямку. У цей складний час наші кредитні програми націлені на те, щоб допомогти нашим клієнтам вирішити певні завдання, поліпшити якість життя і інвестувати у свій розвиток», - зазначив член Правління АТ «ОТП Банк» Володимир Мудрий.

Завдяки виваженій кредитно-фінансовій політиці, гарній репутації і стабільній роботі з обслуговування клієнтів різних категорій, ОТП Банк послідовно удостоюється високих позицій у різних рейтингах та конкурсах (РА «Стандарт-Рейтинг», Forbes Україна, Фокус, Новий час, Капітал, Гроші, Особистий рахунок тощо). Незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «ОТП Банк» на рівні uaA+ зі стабільним прогнозом, а в щорічному Рейтингу життєздатності банків-2015 за версією «Forbes Україна» ОТП Банк посів шосту позицію серед провідних фінансових установ країни.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація