UA

ОТП Банк - надійність, підтверджена дією!

Видання «Власний рахунок» підбило підсумки чергового «Рейтингу наднадійності банків», що визначається з метою виявити кращі банки для надійного зберігання вкладів. За результатами оцінки діяльності банків, АТ «ОТП Банк» посів 5-е місце.

При розрахунку рейтингу використовувався комплекс фінансових індикаторів, серед яких – показники капіталізації, активів, рентабельності, динаміка депозитних портфелів фізосіб і юросіб, можливість підтримки з боку держави та акціонерів, а також політичні ризики.

Так, не зважаючи на збитки ОТП Банку в 2014 році, понесені внаслідок об'єктивних економічних чинників, а також викликане збитками зменшення капіталу, ОТП Банк зміг посісти лідируючу позицію в рейтингу завдяки відмінним показникам динаміки активів і депозитів, можливості отримання реальної підтримки від європейської материнської компанії і відсутності політичних ризиків для діяльності банку.

«Наша головна мета – забезпечення стабільної діяльності банку для задоволення потреб наших клієнтів у якісному банківському сервісі і здійснення очікувань наших акціонерів. Більшість рейтингів просто відображають нашу націленість на результат. Але цього року нас чекає, як ніколи, складна робота для його досягнення», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, в 1-му кварталі 2015 року за загальним депозитним портфелем ОТП Банку зафіксований значний приріст на 2,6 млрд грн до 16,6 млрд грн. Загальний кредитний портфель банку збільшився на 2,8 млрд грн до 18,8 млрд грн, майже на 3 млрд грн перевищивши показник аналогічного періоду минулого року (15,9 млрд грн). Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2015 року склали 24,1 млрд грн.

Детальніше про діяльність та пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація