UA

В ОТП Банку в 1 кварталі 2015 року притік вкладів підприємств склав майже 26%

За підсумками 1-го кварталу 2015 року портфель гривневих депозитів корпоративних клієнтів в АТ «ОТП Банк» збільшився на 992,7 млн грн. Таким чином, динаміка депозитного портфеля підприємств у національній валюті за квартал склала +25,7%, що є вагомим позитивним показником на фоні несприятливих тенденцій на банківському ринку.

Як пояснив Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», «зростання обсягу гривневих вкладів юридичних осіб в ОТП Банку в першому кварталі значною мірою зумовлено рішенням багатьох підприємств перевести розрахунково-касове обслуговування із інших банків до більш надійного ОТП Банку зі 100%-им європейським капіталом. Додатковим чинником стали вигідні умови зберігання тимчасово вільних коштів, які разом із стабільним здійсненням поточних платежів суттєво посилили позиції ОТП Банку серед конкурентів».

Нагадаємо, у 1-му кварталі 2015 року обсяг коштів юридичних осіб в ОТП Банку збільшився на 1,9 млрд грн до 8,2 млрд грн. За загальним депозитним портфелем ОТП Банку у січні – березні 2015 року зафіксовано значний приріст на 2,6 млрд грн до 16,6 млрд грн.

Активи ОТП Банку за підсумками 1-го кварталу 2015 року склали 24,1 млрд грн. Показник поточної ліквідності Банку склав 59,83%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація