UA

ОТП Банк презентує спеціальну пропозицію комплексного банківського обслуговування для ІТ-спеціалістів

Враховуючи потреби клієнтів, АТ «ОТП Банк» впровадив оновлений тарифний пакет «IT Professional», призначений для задоволення усіх потреб клієнтів-ФОП, які займаються діяльністю в ІТ галузі.

Пакет включає повний перелік актуальних для клієнтів даного сегмента банківських сервісів та передбачає низку переваг: відкриття та обслуговування поточного рахунку ФОП; безкоштовне обслуговування системи Клієнт-Банк; знижені тарифи на конвертацію валютних коштів; безкоштовний випуск 2 платіжних карток фізичної особи (для заощаджень та для розрахунків); 5 безкоштовних вихідних платежів в системі Клієнт-Банк; багатофункціональна система Інтернет-банкінгу OTPdirekt з мобільними додатками на базі iOS та Android; СМС-інформування за картковими рахунками; мінімальна комісія за отримання коштів з карткового рахунку; можливість безкоштовного налаштування автоматичного перерахунку коштів в повному обсязі банком з рахунку ФОП на картку фізичної особи (з мінімальною комісією за отримання готівки); можливість оформлення картки-стікера з технологією PayPass – зручного інструмента для здійснення розрахунків в торговельній мережі.
Крім того, пакет «IT Professional» забезпечує клієнтам підвищений дохід на залишок на картковому рахунку (до 21%) і переваги участі у бонусній системі від Shell та ОТП Банку (нарахування бонусів за здійснення розрахунків в торговельній мережі та подальший їх обмін на товари).

Щомісячна вартість обслуговування тарифного пакета становить лише 40 гривень.

«Ми цілеспрямовано працювали над розробкою спеціального продукту для фахівців ІТ-галузі, які досить вагомо представлені у клієнтській базі ОТП Банку. Ми маємо експертизу і досвід роботи з клієнтами даного сегмента, а тому мали можливість керуватися їх реальними потребами і специфікою діяльності», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті ОТП Банку або зателефонувавши до Довідкового центру за номером (044) 490-05-00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація