UA

ОТП Банк презентує спеціальну пропозицію комплексного банківського обслуговування для ІТ-спеціалістів

Враховуючи потреби клієнтів, АТ «ОТП Банк» впровадив оновлений тарифний пакет «IT Professional», призначений для задоволення усіх потреб клієнтів-ФОП, які займаються діяльністю в ІТ галузі.

Пакет включає повний перелік актуальних для клієнтів даного сегмента банківських сервісів та передбачає низку переваг: відкриття та обслуговування поточного рахунку ФОП; безкоштовне обслуговування системи Клієнт-Банк; знижені тарифи на конвертацію валютних коштів; безкоштовний випуск 2 платіжних карток фізичної особи (для заощаджень та для розрахунків); 5 безкоштовних вихідних платежів в системі Клієнт-Банк; багатофункціональна система Інтернет-банкінгу OTPdirekt з мобільними додатками на базі iOS та Android; СМС-інформування за картковими рахунками; мінімальна комісія за отримання коштів з карткового рахунку; можливість безкоштовного налаштування автоматичного перерахунку коштів в повному обсязі банком з рахунку ФОП на картку фізичної особи (з мінімальною комісією за отримання готівки); можливість оформлення картки-стікера з технологією PayPass – зручного інструмента для здійснення розрахунків в торговельній мережі.
Крім того, пакет «IT Professional» забезпечує клієнтам підвищений дохід на залишок на картковому рахунку (до 21%) і переваги участі у бонусній системі від Shell та ОТП Банку (нарахування бонусів за здійснення розрахунків в торговельній мережі та подальший їх обмін на товари).

Щомісячна вартість обслуговування тарифного пакета становить лише 40 гривень.

«Ми цілеспрямовано працювали над розробкою спеціального продукту для фахівців ІТ-галузі, які досить вагомо представлені у клієнтській базі ОТП Банку. Ми маємо експертизу і досвід роботи з клієнтами даного сегмента, а тому мали можливість керуватися їх реальними потребами і специфікою діяльності», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті ОТП Банку або зателефонувавши до Довідкового центру за номером (044) 490-05-00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація