UA

ОТП Банк запровадив можливість капіталізації відсотків за строковим депозитом

Починаючи з 25 травня 2015 року, ОТП Банк надає вкладникам можливість капіталізації відсотків за строковим депозитом.

Віднині при відкритті вкладу клієнти можуть самостійно обирати оптимальний режим нарахування і сплати відсотків за депозитом. Зокрема, відкрити депозит можна із однією з наступних опцій: щомісячним зарахуванням відсотків на поточний рахунок, що відкривається безкоштовно; зарахуванням відсотків на картковий рахунок клієнта або капіталізацією відсотків (коли сума нарахованих відсотків щомісячно додається до суми вкладу).

Таким чином, забезпечуючи гарантоване збереження коштів, ОТП Банк надає клієнтам зручну і вигідну можливість вибору: отримувати щомісячний дохід на повсякденні потреби або додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків за депозитом.

Договір на строковий банківський вклад укладається на строк від 33 до 730 днів і не передбачає можливості поповнення. Відсоткова ставка за депозитом протягом дії договору не змінюється і на сьогодні становить: до 18,5% річних у гривні, до 4,75% річних у доларах США і до 4,0% річних у євро.

Детальніше про Строковий депозит з щомісячною сплатою або капіталізацією відсотків, а також про інші депозитні пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація