UA

ОТП Банк запровадив можливість капіталізації відсотків за строковим депозитом

Починаючи з 25 травня 2015 року, ОТП Банк надає вкладникам можливість капіталізації відсотків за строковим депозитом.

Віднині при відкритті вкладу клієнти можуть самостійно обирати оптимальний режим нарахування і сплати відсотків за депозитом. Зокрема, відкрити депозит можна із однією з наступних опцій: щомісячним зарахуванням відсотків на поточний рахунок, що відкривається безкоштовно; зарахуванням відсотків на картковий рахунок клієнта або капіталізацією відсотків (коли сума нарахованих відсотків щомісячно додається до суми вкладу).

Таким чином, забезпечуючи гарантоване збереження коштів, ОТП Банк надає клієнтам зручну і вигідну можливість вибору: отримувати щомісячний дохід на повсякденні потреби або додатковий прибуток за рахунок капіталізації відсотків за депозитом.

Договір на строковий банківський вклад укладається на строк від 33 до 730 днів і не передбачає можливості поповнення. Відсоткова ставка за депозитом протягом дії договору не змінюється і на сьогодні становить: до 18,5% річних у гривні, до 4,75% річних у доларах США і до 4,0% річних у євро.

Детальніше про Строковий депозит з щомісячною сплатою або капіталізацією відсотків, а також про інші депозитні пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація