UA

Private Banking ОТП Банку визнаний одним з кращих серед 50 провідних банків України

Private Banking ОТП Банку увійшов у трійку лідерів сегмента банківського обслуговування заможних клієнтів за результатами щорічного рейтингу «50 провідних банків України», складеного експертною компанією «Фінансовий клуб».

У розрахунку рейтингу використовувалися такі показники: кількість активних користувачів послуги; кількість клієнтів-власників карток рівня Platinum; кількість активних карток максимального преміального рівня - Infinite, Word Signia, Centurion; кількість виділених відділень; рівень консьєрж-сервісу; наявність інвестиційних рішень та інших консультаційних послуг; наявність депозитарію; кількість банків-партнерів, які надають цю послугу в інших країнах.
При складанні рейтингу експерти звернули увагу, що з 29 банків, що позиціонують надання послуг private banking, далеко не всі могли підтвердити надання відповідного рівня сервісу на практиці.

«Private Banking – це дійсно непростий вид банківського обслуговування, який вимагає від банку значних інвестицій в розвиток відповідної інфраструктури, технічного забезпечення, кваліфікації менеджерів, продуктових рішень та сервісних практик. Це ще й дуже трудомісткий бізнес, адже необхідно постійно відповідати високим стандартам і очікуванням клієнтів цього сегмента, переймати кращі світові практики в наших непростих умовах. І, звичайно, служити гарантом збереження стану клієнтів у високо турбулентному середовищі», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямків Private Banking і Premium Banking АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк розвиває сервісну модель Private Banking в Україні з 2008 року, керуючись високими стандартами приватного банківського обслуговування свого материнського банку – найбільшого банку Угорщини OTP Bank Plc. Пріоритетність для ОТП Банку даного напрямку підтверджується реальними удосконаленнями.

Незважаючи на складні ринкові умови, банк відкрив ще одне преміальне відділення Private Banking в Києві. Для оперативного реагування та якісної допомоги клієнтам Private Banking в банку створено виділений підрозділ колл-центра. Виходячи з потреб клієнтів, ОТП Банк презентував преміальні сервісні пакети Elite і Platinum, основою яких є елітні картки World Elite MasterCard і каркти класу Platinum платіжних систем MasterCard і Visa.

Як результат, на 01.04.2015 портфель активів під управлінням OTP Private Banking склав більше 4,5 млрд грн, продемонструвавши позитивну динаміку.

Детальніше про послуги Private Banking можна дізнатися на сайті ОТП Банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація